Titulek: Dottynka Vložil: Eva Kobzová Datum: 12.11.2017

Naše setkání s paní Barborou a její báječnou rodinou, nejen lidskou, ale i psí proběhlo v červenci v roce 2017, měli jsme totiž doma již jednu roční fenku Velkého švýcarského salašnického psa, naši milovanou Bibinku a viděli jsme, že přes veškerou péči jí prostě chybí další pes na hraní a tak jsme se stále rozhodovali, že jí pořídíme kamarádku. Já jsem se stále bála, že dva takto velké pejsany nebudu sama zvládat, když manžel odjíždí na montáže, tak jsem váhala a jen se neustále koukala na štěňátka, která se v jednotlivých CHS na jaře narodila, včetně stránek paní Barbory. Její štěňátka a celkově její prezentace a přístup ke psům mi byl velice sympatický, cítila jsem, že je to velice empatický a hodný člověk, který psa bere jako člena rodiny a opravdu ho miluje. Takže když jsem 7.7. 2017 viděla, že Dotty je poslední volná fenečka, která hledá domov, ukázala jsem ji manželovi a ten mi řekl, tak volej a pojedeme se na ní hned podívat. Paní Barbora byla velice ochotná, příjemná a my sedli do auta, že se jedeme na Dottynku jen podívat a uvidíme......no dopadlo to tak, že jsme u Dubinských strávili asi 4 hodiny a odjížděli jsme s Dottynkou skoro za tmy domů. Bibinka ji uvítala s radostí a z holek byly již druhý den kamarádky jak mají být. Dottynka vše vyřešila za nás, zůstala už druhou noc spát schoulená u Bibinky na gauči a já vím, že veškeré moje obavy byly naprosto zbytečné. Paní Barbora je skvělá chovatelka a dovolím si tvrdit, že mám bezva kamarádku, která je neskutečně obětavá, vždy mi poradí a má opravdový zájem o každé své odchované štěně, což obdivuji, protože u Dubinských je možno vidět klidně i více než 10 psů a všichni jsou milovaní, opečovávaní s láskou a je to na nich vidět. Dottynka je moje malinká závislačka - já jsem totiž rozmazlovací panička, ale je naštěstí velice šikovná a inteligentní, takže z ní vyrůstá správná Švýcarka. Barunko a Tome, moc Vám děkujeme a přejeme všem lidem, co se rozhodnou pořídit si štěňátko, aby vybírali pečlivě a doporučujeme obrátit se na Vás, jste báječní.

Přidat nový příspěvek