Jsme vlastně úplně normální mladá rodina, chodíme do práce, staráme se o děti a dům a každý máme nějaký ten svůj koníček. Co nás ale určitě všechny spojuje je, že si už nikdo z nás nedokáže představit jiný život, než ten vedle naší psí smečky. Naši psi jsou právoplatní členové rodiny a jejich hodnota je nevyčíslitelná. 

Mým snem vždycky bylo pořídit si velkého psa. S rodiči jsme bydleli v městském bytě a ani po svatbě jsem k pořízení velkého psa neměla podmínky a dobře jsem si uvědomovala, že velký pes potřebuje nejen lásku, pozornost a zázemí, ale i zahradu a výběh. Uběhl nějaký čas a protože oba pracujeme, slovo dalo slovo a když jsme v inzerci objevili náš dům, bylo jasné, že je to právě ten vysněný dům, ve kterém bysme chtěli žít. Nechyběla velká zahrada i dvůr, ticho a kolem krásná příroda. 

Prostě ráj......

Kupní smlouvy podepsány, peníze složeny a do naší rodiny mohla přibýt první bernská salaší holčička BONNY

Bylo to takové malé chlupaté medvídě, které si nás okamžitě získalo

 

Jak Bonnynka pomalu rostla, přepadl nás pocit, že by k sobě potřebovala kamarádku, aby jí venku nebylo smutno. A tak jsme si jeli pro naši druhou bernskou salaší holčičku Aminku. AMINKA je náš velký mazel a každý den nám dokazuje, jak moc nás miluje. Holky pro nás byly vším, jezdili jsme na psí výlety, salaší víkendovky a také na různé výstavy. Postupem času jsme se mezi chovatele zařadili tělem i duší. 

 

Koncem roku 2013 přibyla do naší smečky další kamarádka, tentokrát fenečka 

Velkého švýcarského salašnického psa APPLE. 

Apple je kamarádská a bezproblémová holčička se srdcem salašníka ♥

 

V roce 2014 se dostala do finančních potíží

Chovatelská stanice  Velkých švýcarských salašnických psů - Swisstyle,

ukončila svoji živnost a hledala domov pro téměř pětiletou fenečku Velkého švýcarského salašnického psa - Luisu. 

Vzhledem k tomu, že Luisinka je máma naší Apple, našla LUISINKA začátkem roku 2015 nový domov  právě u nás. Hned po příjezdu k nám se projevila jako pravá dáma s typickou nekonfliktní  salašnickou povahou,  během pár hodin se bez problémů začlenila a oblíbila si své teplé místečko i naši lidskou smečku. 

Luisa doplňuje naše řady, je pro nás přítelem do nepohody a od prvního dne bylo jasné, že se nám vryje hluboko do srdíčka.

LUISA PALI LOOKOUT ( Belphegor from Balihara ranch x Hermiona Pali Lookout ), narozena dne 14. 04. 2010, číslo zápisu CMKU /VSP/ 1128/10/13.

 

12.2. 2016 jsme se plánovaně neplánovaně rozrostli o dalšího malého medvídka,

 malou berňulku GABBY ♥ 

 

Další naše holčičky - Dalimilka, Emička a Estellka se narodily v naší chovatelské stanici.

Naše srdce si získaly natolik, že u nás prostě musely zůstat ♥

Všechny naše holky jsou nerozlučné kamarádky a společně tvoříme skvělý tým. Denně nám připravují spousty nádherných chvil, které nás motivují se v dnešním rychlém světě alespoň na chvíli zastavit.

 

 JSME ČLENY KLUBU ŠVÝCARSKÝCH SALAŠNICKÝCH PSŮ - www.kssp.cz