Diskusní téma: RECENZE KUPUJÍCÍCH

Titulek: recenze Vložil: Brychová Datum: 10.09.2016

Od Paní Dubinské máme BSP Bobbyho. Je opravdu zdnát, že od narození o ně bylo velice dobře postaráno. Vzhledem k tomu, že toto není náš první pejsek této rasy, určitě máme s čím srovnávat. Je vidět, že tato chovatelská stanice paní Dubinské nechová pejsky pro peníze, ale s láskou. Štěňátka jsou velká, zdravá, poslušná a opravdu šťastná. Všem doporučuji koupit svého nového psího miláčka právě zde. Děkujeme za Bobbyho :)

Titulek: Recenze Vložil: Květoňová Alena Datum: 09.09.2016

Nedávno jsme si dovezli od paní Dubinské malého berňáčka Billiho, na kterého jsme čekali skoro čtyři měsíce. A dobře jsme udělali. Chtěli jsme štěňátko z opravdu dobré chovné stanice, kde se chovatelé svým pejskům opravdu věnují a vše dělají s láskou. Billy je úžasný pejsek, vyrovnaný, spokojený a hodný, což potvrzuje neskutečnou péči paní Dubinské o štěňátka v období, než se dostanou k novým majitelům. Na tom totiž hrozně moc záleží, jinak to může ty malý tvorečky poznamenat i na celý život. Vřele doporučuji tuto chovnou stanici a doporučuji poznat i paní Dubinskou, protože pro mě je to chovatel číslo jedna.

Alena Květoňová

Titulek: recenze Vložil: ševečková marcela Datum: 08.09.2016

Zhruba před rokem jsme si odvezli domů naši malou Lilušku (Belindu).Paní Dubinská nám ochotně odpověděla na naše dotazy a dala rady jak postupovat při výchově.Z Lilči už je velká slečna a bez toho našeho zlatíčko už si to ani neumíme představit.Těm,kteří mají zájem o salašnického pejska a hlavně dobré srdce, vřele doporučuji chov paní Dubinské.

Marcela Ševečková

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek