Diskusní téma: RECENZE KUPUJÍCÍCH

Titulek: Maya Vložil: Pavla Datum: 18.04.2024

Mayenku jsem dostala 3.6.2023 jako dárek k 50 tinam od dcer. Bylo to krásné chundelate překvapení, které mi každý den dokazuje svoji lásku a já se jí snažím stejným dílem vracet

Titulek: Poděkování Vložil: NYA Datum: 18.04.2024

Když jsem si procházela tím nejhorším obdobím, které jednou prožije každý majitel, bylo mi hrozně. Loučila jsem se svojí osmiletou Nelinkou, fenkou německého ovčáka a v žádném případě jsem nemyslela na dalšího pejska. Po několika bolestných dnech jsem však usoudila, že v mém srdci to chlupaté štěstí chybí. Pátrala jsem po inzerátech a narazila jsem na chovnou stanici přímo za humny. Kontakt s paní Bárou byl naprosto bezproblémový. Byla velmi milá , ochotná a zjistila jsem, že očekávají vrh N. V tu chvíli jsem si říkala, že to není ani možné. Brala jsem to jako znamení od Nelinky z nebe, která chtěla, abych nezůstala bez pejska. A tak jsme se domluvili na rezervaci růžové holčičky. Z možnosti jezdit se dívat na Nyunku, která vyrůstala jsem neskutečně vděčná a paní Bára s manželem byli neskutečně vstřícní, ochotní a vždy jsme se mohli domluvit na termínu návštěvy. Na návštěvě jsme mohli být vždy podle našich představ a vždy jsme byli v obklopení ostatních pejsků, což bylo nádherné. Bylo krásné vidět, jak žijí v harmonii. Teď to bude devět měsíců, no nám dělá Nyunka doma radost a rozhodli jsme se pro pořízení druhého pejska právě z Podlesí Kosíře, pro jejich úžasnou péči, vstřícnost a ochotu. V neposlední řadě bych chtěla vyzdvihnout možnost kontaktovat paní Báru vždy, když potřebujeme s něčím poradit. Patří Vám Obrovské DÍKY.

Titulek: Nelli Vložil: Rosičkovi Datum: 18.04.2024

Když jsme hledali parťačku pro naši pětiletou fenku, rozhodovali jsme se hned mezi několika CHS. Nakonec to ale "vyhrála" CHS z Podlesí Kosíře ❤️ zaujali nás hlavně svým přátelským a vřelým přístupem. Také tím, že odchodem štěňátek do nových rodin to pro ně nekončí. Kdykoli potřebujeme s čímkoli pomoct, poradit, není to pro ně nikdy problém. Setkáváme se dál na výstavách, se kterými nám také radí a pomáhají. Jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě je a máme od nich tak nádhernou a úžasnou fenku ❤️

Titulek: Jonathan (Buřtík) Vložil: Jitka Panáčková Datum: 25.04.2022

Když nám po téměř deseti letech odešel do psího nebe náš první berňáček Collin,tak jsme věděli, že nemůžeme být bez psího kamaráda. Začalo hledání chovatelské stanice, odkud bychom si pořídili štěňátko. Že to bude BSP bylo více než jasné. Jsou to totiž úžasní pejsci. Osud tomu chtěl a my při hledání narazili na chovatelskou stanici paní Barbory Dubinské. Bylo to šťastné rozhodnutí .Už podle webové stránky jsme věděli, že to bude ono. Pejsci si s paní Barborou a její rodinou žijí v krásném souznění. Měli jsme ohromnou radost, když jsme se mohli stát novou rodinou pro psího chlapečka Jonathanka-Buřtíka.Dělá nám radost už téměř šest měsíců a roste z něj statný pes. Po celou dobu jsme v kontaktu s paní Barborou, kterou můžeme kdykoli požádat o radu. Je to úžasná žena ,která se s láskou stará o svou psí smečku a štěňátka Z Podlesí Kosíře jsou prostě vymazlení miláčci. Moc Vám za všechno děkujeme.

Titulek: Almond Vložil: Krausovi Datum: 10.08.2021

Milé Báře Dubinské moc děkujeme a v tuto chvíli přejeme hlavně hodně zdraví. I když jsme před našim Montikem měli berňaka,teprve s příchodem štěňátka od Dubinských jsme poznali nové možnosti a získali diky jejich velmi vřelému přístupu dalši zkušenosti a mohli prožít krásné chvíle s pejskem.Nebyl problém pro ně nikdy nic i si vzali našeho miláčka na prazdniny, když bylo potřeba.Moc jim za všechno děkujeme. Jsou to lidé opravdu výjimeční s obrovským srdičkem.

Titulek: Farlow Vložil: Hourovi Ústí n.L. Datum: 07.06.2021

Dobrý den všem, kteří si právě prohlížíte stránky p. Báry Dubinské. My jsme si je prohlíželi začátkem roku a bylo to to nejlepší co nás potkalo. Teď už máme vysněné štěňátko 3 týdny doma a užíváme si miminka. Minulý rok jsme přišli o naše věrné psí kamarády, v krátké době, po 13 letech. Diskutovali jsme o plemenu, přemýšleli jsme o německém ovčákovi, kterého jsme už měli. Náhoda tomu chtěla,že jsme našli fotku velkého švýcarského salašnického psa. Láska na první pohled. Četli jsme vše o tomto plemeni a najednou jsme věděli, že to je to co chceme. Prohlíželi jsme různé chovné stanice, ale hned jak jsme viděli stránky Báry Dubinské, naše hledání skončilo. Byli jsme nadšení, její stránky nás naprosto uchvátily, jak fotky plné pohody, tak úžasné povídání o jejich začátcích, úspěších, víkendovkách a celkově o jejich miláčcích. Ze všeho byla cítit pohoda, láska a oddanost své chovatelské činnosti. Hned první telefonát nás ujistil, že jsme si vybrali dobře. A teď už se těšíme z našeho miminka a rádi bychom našemu Farlínkovi u p.Dubinské pořídili kamaráda. P. Báře a celé její rodině přejeme jen to nejlepší, hodně zdravíčka a spokojenosti a okolo sebe jen dobré lidi. Dělají to skutečně dobře, s láskou a otevřeným srdcem. Těšíme se na další spolupráci. Hourovi z Ústí nad Labem.

Titulek: Flocky Vložil: Soňa Špačková Datum: 03.06.2021

Vyjadřuji naprostý souhlas s předcházejícími příspěvky: Naprostá HARMONIE, POHODA, úžasné soužití VŠECH členů domácnosti. Komunikace s paní Dubinskou je milá a příjemná. Odvezli jsem si domů vysněnou holčičku Flocky. Moc děkujeme za přístup a starostlivost a přejeme jen to nejlepší.

Titulek: Foxy Vložil: Bednaříková Marie Datum: 04.06.2021

Když nám onemocněla neše fenka, začali jsme hledat štěňátko. Manžel našel chovnou stanici Barušky Dubinské. Z jejich příspěvků byla cítit radost a pohoda. Obrátili jsme se na Barušku, že máme zájem o štěňátko. No zkrátí to psala bych román. Baruška i její manžel jsou úžasní lidé, svou lásku dávají nejen svým zvířátkům, ale pomáhají tam kde jeVýstřižky můžete odstraňovat odsunutím.to potřeba. Před 3 týdny jsme si přivezli vysněné třeštidlo Foxy neboli Blažena. Chovnou stanici velmi doporučuji a přeji hodně zdraví, štěstí a chovatelských úspěchů. Jsou lidé, kteří projdou našim životem a nikdo si na ně nevzpomene a pak jsou tací, kteří s Vámi i s námi sdílí chvilku života a zůstanou nám navždy v srdíčku. A to je Baruška - děkuji že jsi. Bednaříkovi

Titulek: Freddy alias Mireček Vložil: Miroslav Nováček Datum: 02.06.2021

Plně se ztotožňuji se všemi pochvalnými příspěvky předchozích kupujících, je v nich vše, co si láskyplní chovatelé plně zaslouží a vlastně není co dodat. Z nového přírůstku do naší rodiny máme obrovskou radost, naplňuje nás i kamaráda Lorda novou energií. Všichni budoucí zájemci o Bernského salašnického nebo Velkého švýcarského salašnického psa, ušetřete si čas náhodným hledáním na různých webech, pokud jste rozhodnuti, pak tuto chovnou stanici jednoznačně doporučuji. Manželům Dubinským přeji do budoucna jen to nejlepší, mají mou hlubokou úctu a děkuji jim za to, jak svoji práci dělají. S přáním pevného zdraví Miroslav Nováček s rodinou z Bohumína

Titulek: Chester Vložil: Monika Štrynková Datum: 29.11.2020

Barči chovatelská stanice bylo to nejlepší, co nás mohlo potkat. Měli jsme v péči staršího berňáčka, který se k nám dostal ze špatných podmínek a stal se okamžitě věrným členem naší rodiny. Oblíbili jsme si ho natolik, že když nás bohužel opustil, byla jasná volba poříditi si tuto rasu opět. Projížděli jsme na internetu všechny možné i nemožné chovatelské stanice, až jsme narazili na tyto stránky. Zkontaktovala jsem Barču emailem a dodnes jsem za to vděčná. Barča ihned reagovala a to velmi mile. Bohužel v tu dobu žádná štěňátka nebyla, ale její přístup a nadšení nás tak nadchlo, že jsme se rozhodli počkat na štěňátko od ní. Že to máme přes tři hodiny cesty nám nevadilo. Sice jsme našli i bližší stanice, ale tento přístup a pejskové od Barči byla jasná volba. Vše nám krásně vysvětlila a o všem nás informovala. Obrátilo se na nás štěstí a my se dočkali. Byli jsme informováni o porodu, o stavu štěňátek, maminky..... pravidelně jsme si dopisovali a mohli se kochat fotkami a informacemi o miminkách. Na miminka jsme se pak jeli podívat a jen jsme se přesvědčili o tom, že se ta dálka a počkání vyplatilo. Byli jsme v tu chvíli obklopeni úžasnou psí smečkou, s krásnými psi a úžasnou psí paničkou. Nyní už máme Chestera doma a jsme za něj moc vděční. Jsme moc rádi, že jsme narazili na tyto stránky a máme pejska právě odsud. Barča je skvělý člověk, která vede stanici s láskou a naprosto všem věnuje úžasnou péči. Jelikož také nemáme pouze jednoho pejska, je nám jasné, jak to musí být náročné. A právě proto klobouk dolů a veliké díky Barčo!!! ;) Jsem moc ráda, že můžeme být i nadále v kontaktu. Všem můžeme jen doporučit!

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek