Diskusní téma: RECENZE KUPUJÍCÍCH

Titulek: Jonathan (Buřtík) Vložil: Jitka Panáčková Datum: 25.04.2022

Když nám po téměř deseti letech odešel do psího nebe náš první berňáček Collin,tak jsme věděli, že nemůžeme být bez psího kamaráda. Začalo hledání chovatelské stanice, odkud bychom si pořídili štěňátko. Že to bude BSP bylo více než jasné. Jsou to totiž úžasní pejsci. Osud tomu chtěl a my při hledání narazili na chovatelskou stanici paní Barbory Dubinské. Bylo to šťastné rozhodnutí .Už podle webové stránky jsme věděli, že to bude ono. Pejsci si s paní Barborou a její rodinou žijí v krásném souznění. Měli jsme ohromnou radost, když jsme se mohli stát novou rodinou pro psího chlapečka Jonathanka-Buřtíka.Dělá nám radost už téměř šest měsíců a roste z něj statný pes. Po celou dobu jsme v kontaktu s paní Barborou, kterou můžeme kdykoli požádat o radu. Je to úžasná žena ,která se s láskou stará o svou psí smečku a štěňátka Z Podlesí Kosíře jsou prostě vymazlení miláčci. Moc Vám za všechno děkujeme.

Titulek: Almond Vložil: Krausovi Datum: 10.08.2021

Milé Báře Dubinské moc děkujeme a v tuto chvíli přejeme hlavně hodně zdraví. I když jsme před našim Montikem měli berňaka,teprve s příchodem štěňátka od Dubinských jsme poznali nové možnosti a získali diky jejich velmi vřelému přístupu dalši zkušenosti a mohli prožít krásné chvíle s pejskem.Nebyl problém pro ně nikdy nic i si vzali našeho miláčka na prazdniny, když bylo potřeba.Moc jim za všechno děkujeme. Jsou to lidé opravdu výjimeční s obrovským srdičkem.

Titulek: Farlow Vložil: Hourovi Ústí n.L. Datum: 07.06.2021

Dobrý den všem, kteří si právě prohlížíte stránky p. Báry Dubinské. My jsme si je prohlíželi začátkem roku a bylo to to nejlepší co nás potkalo. Teď už máme vysněné štěňátko 3 týdny doma a užíváme si miminka. Minulý rok jsme přišli o naše věrné psí kamarády, v krátké době, po 13 letech. Diskutovali jsme o plemenu, přemýšleli jsme o německém ovčákovi, kterého jsme už měli. Náhoda tomu chtěla,že jsme našli fotku velkého švýcarského salašnického psa. Láska na první pohled. Četli jsme vše o tomto plemeni a najednou jsme věděli, že to je to co chceme. Prohlíželi jsme různé chovné stanice, ale hned jak jsme viděli stránky Báry Dubinské, naše hledání skončilo. Byli jsme nadšení, její stránky nás naprosto uchvátily, jak fotky plné pohody, tak úžasné povídání o jejich začátcích, úspěších, víkendovkách a celkově o jejich miláčcích. Ze všeho byla cítit pohoda, láska a oddanost své chovatelské činnosti. Hned první telefonát nás ujistil, že jsme si vybrali dobře. A teď už se těšíme z našeho miminka a rádi bychom našemu Farlínkovi u p.Dubinské pořídili kamaráda. P. Báře a celé její rodině přejeme jen to nejlepší, hodně zdravíčka a spokojenosti a okolo sebe jen dobré lidi. Dělají to skutečně dobře, s láskou a otevřeným srdcem. Těšíme se na další spolupráci. Hourovi z Ústí nad Labem.

Titulek: Flocky Vložil: Soňa Špačková Datum: 03.06.2021

Vyjadřuji naprostý souhlas s předcházejícími příspěvky: Naprostá HARMONIE, POHODA, úžasné soužití VŠECH členů domácnosti. Komunikace s paní Dubinskou je milá a příjemná. Odvezli jsem si domů vysněnou holčičku Flocky. Moc děkujeme za přístup a starostlivost a přejeme jen to nejlepší.

Titulek: Foxy Vložil: Bednaříková Marie Datum: 04.06.2021

Když nám onemocněla neše fenka, začali jsme hledat štěňátko. Manžel našel chovnou stanici Barušky Dubinské. Z jejich příspěvků byla cítit radost a pohoda. Obrátili jsme se na Barušku, že máme zájem o štěňátko. No zkrátí to psala bych román. Baruška i její manžel jsou úžasní lidé, svou lásku dávají nejen svým zvířátkům, ale pomáhají tam kde jeVýstřižky můžete odstraňovat odsunutím.to potřeba. Před 3 týdny jsme si přivezli vysněné třeštidlo Foxy neboli Blažena. Chovnou stanici velmi doporučuji a přeji hodně zdraví, štěstí a chovatelských úspěchů. Jsou lidé, kteří projdou našim životem a nikdo si na ně nevzpomene a pak jsou tací, kteří s Vámi i s námi sdílí chvilku života a zůstanou nám navždy v srdíčku. A to je Baruška - děkuji že jsi. Bednaříkovi

Titulek: Freddy alias Mireček Vložil: Miroslav Nováček Datum: 02.06.2021

Plně se ztotožňuji se všemi pochvalnými příspěvky předchozích kupujících, je v nich vše, co si láskyplní chovatelé plně zaslouží a vlastně není co dodat. Z nového přírůstku do naší rodiny máme obrovskou radost, naplňuje nás i kamaráda Lorda novou energií. Všichni budoucí zájemci o Bernského salašnického nebo Velkého švýcarského salašnického psa, ušetřete si čas náhodným hledáním na různých webech, pokud jste rozhodnuti, pak tuto chovnou stanici jednoznačně doporučuji. Manželům Dubinským přeji do budoucna jen to nejlepší, mají mou hlubokou úctu a děkuji jim za to, jak svoji práci dělají. S přáním pevného zdraví Miroslav Nováček s rodinou z Bohumína

Titulek: Chester Vložil: Monika Štrynková Datum: 29.11.2020

Barči chovatelská stanice bylo to nejlepší, co nás mohlo potkat. Měli jsme v péči staršího berňáčka, který se k nám dostal ze špatných podmínek a stal se okamžitě věrným členem naší rodiny. Oblíbili jsme si ho natolik, že když nás bohužel opustil, byla jasná volba poříditi si tuto rasu opět. Projížděli jsme na internetu všechny možné i nemožné chovatelské stanice, až jsme narazili na tyto stránky. Zkontaktovala jsem Barču emailem a dodnes jsem za to vděčná. Barča ihned reagovala a to velmi mile. Bohužel v tu dobu žádná štěňátka nebyla, ale její přístup a nadšení nás tak nadchlo, že jsme se rozhodli počkat na štěňátko od ní. Že to máme přes tři hodiny cesty nám nevadilo. Sice jsme našli i bližší stanice, ale tento přístup a pejskové od Barči byla jasná volba. Vše nám krásně vysvětlila a o všem nás informovala. Obrátilo se na nás štěstí a my se dočkali. Byli jsme informováni o porodu, o stavu štěňátek, maminky..... pravidelně jsme si dopisovali a mohli se kochat fotkami a informacemi o miminkách. Na miminka jsme se pak jeli podívat a jen jsme se přesvědčili o tom, že se ta dálka a počkání vyplatilo. Byli jsme v tu chvíli obklopeni úžasnou psí smečkou, s krásnými psi a úžasnou psí paničkou. Nyní už máme Chestera doma a jsme za něj moc vděční. Jsme moc rádi, že jsme narazili na tyto stránky a máme pejska právě odsud. Barča je skvělý člověk, která vede stanici s láskou a naprosto všem věnuje úžasnou péči. Jelikož také nemáme pouze jednoho pejska, je nám jasné, jak to musí být náročné. A právě proto klobouk dolů a veliké díky Barčo!!! ;) Jsem moc ráda, že můžeme být i nadále v kontaktu. Všem můžeme jen doporučit!

Titulek: Poděkování za našeho úžasného Hugouška Vložil: Jana Dostálová Datum: 21.09.2020

Když jsem začala hledat chovatelskou stanici odkud bychom si vzali štěňátko, vůbec jsem popravdě netušila, že ji máme skoro za rohem. Komunikace po e-mailu byla hrozně fajn, zvažovali jsme i jestli si vzít znovu berňáčka nebo si vzít švýcara, se kterým nemáme zkušenost, Barča nám vše ochotně vysvětlila a řekla plusy a mínusy každého plemene. Když jsme se dozvěděli, že Emička čeká štěňátka, hrozně jsme se těšili na narození štěňátek. Barča je člověk s velkým srdcem, o štěňátka se krásně stará a je vidět, jak moc má pejsky ráda. Takový krásný přístup jsem ještě neviděla, za mě tato chovatelská stanice patří mezi top. Je i moc hezké, jak se Barča zajímá o štěňátka i po odchodu do jejich domovů, jak je ochotná s čímkoliv poradit a pomoct. A rozhodně všem doporučuji po 10 letech co máme doma berňáčky, že je vždy nejlepší mít nejméně 2 tyto pejsky. Aby měli kamaráda a netesknili, když páníčci jsou v práci a pejsci jsou sami doma. Barču obdivuji i za to, že má doma tolik pejsků a je vidět, jak se o ně krásně stará a jak je miluje. Baru moc děkujeme za našeho Hugouška, za krásnou péči a lásku se kterou ses o štěňátka starala a vychovávala je. Pokud si budeme pořizovat dalšího berňáčka, tak jen od tebe :)

Titulek: Velké poděkování Vložil: Dita Datum: 20.09.2020

Jak začít ♥️
Když jsme s manželem poprvé přijeli do Služína okouknout naše vysněné štěňátko, byli jsme nadšení v jaké harmonii všichni pejskové s jeho majiteli žijí

Titulek: VRH "G" Glorie Vložil: Lenka Pokorná Datum: 23.06.2020

Na naši Glorii jsme narazili v inzerci, když jsme se rozhodli že je čas si pořídit do naší rodiny psího společníka a od první chvíle jsem věděla že musí být naše. Komunikace s paní Dubinskou od první chvíle super, osobní návštěva mile překvapila , vůbec jsem netušila že nás bude vítat tolik BSP, bylo to příjemné, paní Dubinská s manželem všechny své miláčky milují , všichni jsou tam mazleni a hýčkáni, mě jako novátorovi při chovu BSP všechno ochotně vysvětlila, poradila, povahu psů dokáže říct od A-Z , nic není problém. Své odchované štěňata svěřuje do péče jen vybraným budoucím páníčkům, i u nás to tak bylo, pro Glorii chtěla nejlépe rodinu s dětmi a nebo už s jedním pejskem, pejsek u nás nebyl, zato naše 5-ti letá dvojčata ji zřejmě učarovala tak se stal ten zázrak a Glorie putovala do naší rodiny. Předáním pejska nic nekončí, vždy chce zpětnou vazbu jak se štěňátku daří , ptá se zda něco nepotřebuji, jestli je s pejskem vše v pořádku , pokud budu potřebovat jakoukoliv pomoc , radu , mám se na ni obrátit. Myslím si že tak to má prostě být . Je prostě obrovskou milovnicí svých pejsků a jejich další život v jiných rodinách ji není lhostejný. Tuto stanici mohu jen doporučit , pejsci odtud jsou vymazlení , krásní rošťáci.

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek