Diskusní téma: RECENZE KUPUJÍCÍCH

Titulek: Chester Vložil: Monika Štrynková Datum: 29.11.2020

Barči chovatelská stanice bylo to nejlepší, co nás mohlo potkat. Měli jsme v péči staršího berňáčka, který se k nám dostal ze špatných podmínek a stal se okamžitě věrným členem naší rodiny. Oblíbili jsme si ho natolik, že když nás bohužel opustil, byla jasná volba poříditi si tuto rasu opět. Projížděli jsme na internetu všechny možné i nemožné chovatelské stanice, až jsme narazili na tyto stránky. Zkontaktovala jsem Barču emailem a dodnes jsem za to vděčná. Barča ihned reagovala a to velmi mile. Bohužel v tu dobu žádná štěňátka nebyla, ale její přístup a nadšení nás tak nadchlo, že jsme se rozhodli počkat na štěňátko od ní. Že to máme přes tři hodiny cesty nám nevadilo. Sice jsme našli i bližší stanice, ale tento přístup a pejskové od Barči byla jasná volba. Vše nám krásně vysvětlila a o všem nás informovala. Obrátilo se na nás štěstí a my se dočkali. Byli jsme informováni o porodu, o stavu štěňátek, maminky..... pravidelně jsme si dopisovali a mohli se kochat fotkami a informacemi o miminkách. Na miminka jsme se pak jeli podívat a jen jsme se přesvědčili o tom, že se ta dálka a počkání vyplatilo. Byli jsme v tu chvíli obklopeni úžasnou psí smečkou, s krásnými psi a úžasnou psí paničkou. Nyní už máme Chestera doma a jsme za něj moc vděční. Jsme moc rádi, že jsme narazili na tyto stránky a máme pejska právě odsud. Barča je skvělý člověk, která vede stanici s láskou a naprosto všem věnuje úžasnou péči. Jelikož také nemáme pouze jednoho pejska, je nám jasné, jak to musí být náročné. A právě proto klobouk dolů a veliké díky Barčo!!! ;) Jsem moc ráda, že můžeme být i nadále v kontaktu. Všem můžeme jen doporučit!

Titulek: Poděkování za našeho úžasného Hugouška Vložil: Jana Dostálová Datum: 21.09.2020

Když jsem začala hledat chovatelskou stanici odkud bychom si vzali štěňátko, vůbec jsem popravdě netušila, že ji máme skoro za rohem. Komunikace po e-mailu byla hrozně fajn, zvažovali jsme i jestli si vzít znovu berňáčka nebo si vzít švýcara, se kterým nemáme zkušenost, Barča nám vše ochotně vysvětlila a řekla plusy a mínusy každého plemene. Když jsme se dozvěděli, že Emička čeká štěňátka, hrozně jsme se těšili na narození štěňátek. Barča je člověk s velkým srdcem, o štěňátka se krásně stará a je vidět, jak moc má pejsky ráda. Takový krásný přístup jsem ještě neviděla, za mě tato chovatelská stanice patří mezi top. Je i moc hezké, jak se Barča zajímá o štěňátka i po odchodu do jejich domovů, jak je ochotná s čímkoliv poradit a pomoct. A rozhodně všem doporučuji po 10 letech co máme doma berňáčky, že je vždy nejlepší mít nejméně 2 tyto pejsky. Aby měli kamaráda a netesknili, když páníčci jsou v práci a pejsci jsou sami doma. Barču obdivuji i za to, že má doma tolik pejsků a je vidět, jak se o ně krásně stará a jak je miluje. Baru moc děkujeme za našeho Hugouška, za krásnou péči a lásku se kterou ses o štěňátka starala a vychovávala je. Pokud si budeme pořizovat dalšího berňáčka, tak jen od tebe :)

Titulek: Velké poděkování Vložil: Dita Datum: 20.09.2020

Jak začít ♥️
Když jsme s manželem poprvé přijeli do Služína okouknout naše vysněné štěňátko, byli jsme nadšení v jaké harmonii všichni pejskové s jeho majiteli žijí

Titulek: VRH "G" Glorie Vložil: Lenka Pokorná Datum: 23.06.2020

Na naši Glorii jsme narazili v inzerci, když jsme se rozhodli že je čas si pořídit do naší rodiny psího společníka a od první chvíle jsem věděla že musí být naše. Komunikace s paní Dubinskou od první chvíle super, osobní návštěva mile překvapila , vůbec jsem netušila že nás bude vítat tolik BSP, bylo to příjemné, paní Dubinská s manželem všechny své miláčky milují , všichni jsou tam mazleni a hýčkáni, mě jako novátorovi při chovu BSP všechno ochotně vysvětlila, poradila, povahu psů dokáže říct od A-Z , nic není problém. Své odchované štěňata svěřuje do péče jen vybraným budoucím páníčkům, i u nás to tak bylo, pro Glorii chtěla nejlépe rodinu s dětmi a nebo už s jedním pejskem, pejsek u nás nebyl, zato naše 5-ti letá dvojčata ji zřejmě učarovala tak se stal ten zázrak a Glorie putovala do naší rodiny. Předáním pejska nic nekončí, vždy chce zpětnou vazbu jak se štěňátku daří , ptá se zda něco nepotřebuji, jestli je s pejskem vše v pořádku , pokud budu potřebovat jakoukoliv pomoc , radu , mám se na ni obrátit. Myslím si že tak to má prostě být . Je prostě obrovskou milovnicí svých pejsků a jejich další život v jiných rodinách ji není lhostejný. Tuto stanici mohu jen doporučit , pejsci odtud jsou vymazlení , krásní rošťáci.

Titulek: Emilly z Podlesí Kosíře Vložil: Markéta Paterová Datum: 19.02.2019

Na paní Dubinskou jsem narazila náhodou při výběru našeho prvního salašníka a vím, že pokud budeme pořizovat další psí miminko, tak jedině opět z chs Z Podlesí Kosíře. Paní Dubinská všechny své psi miluje a svou lásku, tak přenáší i na všechna svá štěňátka. Od prvního dne co jsme se setkali, vím, že se na ní můžeme ve všem spolehnout a obrátit. Se vším ochotně poradí a pomůže i když už máte štěňátko dávno doma. Paní Dubinská přesně vystihuje, jak má vypadat doživotní chovatelský ,,servis,,. Jsem ráda, že máme naši holčičku právě odsud a kudy chodím, tak na paní Dubinskou a chovatelskou stanici, pěji samou chválu. Moc vám za všechno děkujeme.

Titulek: Recenze Vložil: Sabina Šebestová Datum: 06.02.2019

Na Báru Dubinskou můžeme říct jen samou chválu. Začali jsme jí říkat psí máma, protože jsme se dosud nesetkali s nikým, kdo by měl tak moc rád pejsky a staral se o ně s takovou láskou. Vždy nám se vším ochotně pomůže a poradí, nic pro ni není problém. Díky ní máme našeho miláčka Eleanorku, která je krásná, šikovná a hlavně zdravá. Jako chovatelku ji vřele doporučuji.

Titulek: Monty Jack (Damian) z Podlesí Kosíře Vložil: Volkovi Datum: 05.02.2019

S Barčou a Honzou Dubinskými jsme se s manželem poprvé setkali na konci května 2017, kdy jsme se jeli podívat na tehdy 2 týdenní štěňátka VŠSP z vrhu D. Hned při první návštěvě se nám dostalo skvělého přivítání a pocitu, jako by jsme navštívili staré známé. Co mi osobně bylo velice sympatické, byl evidentní zájem o vhodné pánečky pro štěňátka, šlo hned poznat, že jim nejde o peníze, ale o dobrý život pro pejsky. Dále znalost plemene a vůbec chovu pejsků byly hned patrné, člověk se nebál na cokoli zeptat a vše mu bylo hned zodpovězeno. Stejně tak probíhaly i naše další návštěvy (tentokrát už konkrétního Damianka, který si nás hned při první návštěvě vybral, stejně tak jako i my jeho), milé přijetí, pohodová, přátelská atmosféra...Při samotném předání štěněte bych se nebála použít slovo PROFESIONALITA: nejen předání ústních doporučení, rad, ale i balíček pro štěně na rozloučenou s jakýmsi "návodem první pomoci" při nejčastějších problémech. A ani tím samozřejmě kontakt s Dubinskými neskončil, dodnes jsem ve spojení telefonickém i fb a v Barči mám vždy jistotu, že cokoli mě kolem našeho "Montíka" trápí, vždy u ní najdu cennou radu. Z čehož je zájem o štěňata i po prodeji více než evidentní. Barča je prostě Best a mnoho chovatelů by si z ní mělo vzít příklad, chov salašníků dělá srdcem, a proto mají štěňátka "od ní" tak úžasné povahy, ptž dostala skvělý start do života od úžasného človíčka a je jen na nás (jejich páníčcích), abychom v nich tyto vlastnosti rozvíjely a uchovaly. Baru za Montíka velké DÍKY!!!

Titulek: Hugošek Vložil: Ida, Alan, Martínek, Matýsek a Adámek Datum: 28.04.2018

I my všichni u nás doma rádi přispějeme recenzí a moc rádi poděkujeme Barborce za to nejužasnější stvoření, které si teď spokojeně leží v pelíšku a chrápe jako správný chlap.
Díky tobě, Barunko, nám Hugošek dělá každý den tím nejlepším.

Plemeno velkého švýcara si vybral a zamiloval náš syn Martin. Vše si pečlivě nastudoval a pak jen chodil a prosil a udolával. Jak jsme šťastní, že se mu to povedlo!
Barunko, ještě jednou děkujeme za všechny tvé rady, pomoc, milé návštěvy, srazy. Vím, že se na tebe můžeme s čímkoliv obrátit a že nám ráda pomůžeš. Děkujeme za nás všechny, i za Huga

Titulek: Recenze - Elmont z Podlesí Kosíře Vložil: Jaroslava Dragounová Datum: 10.04.2018

Náš příběh začal v zimě 2018, kdy jsme se rozhodli pořídit našemu 13ti letému labradorovi kamaráda, neboť mu jeho celoživotní parťák na podzim odešel. Dlouho jsme přemýšleli jako plemeno vybrat, až padla volba na BSP. Jelikož jsem nikoho s tímto plemenem neznala, začala jsem hledat na stránkách klubu KSSP. Zde jsem narazila na chovatelskou stanici paní Barbory a musím upřímně napsat, že když jsem se podívala na její webové stránky, věděla jsem, že je to "to" pravé, odkud bych ráda štěňátko. Jediné co mě trochu odrazovalo, byla delší vzdálenost - 350Km, ale musím říci, že po prvotním rozhovoru bylo rozhodnuto. Má intuice byla správná, tohle bylo to pravé, správné místo. Komunikace s paní Barborou byla perfektní, ihned a v klidu odpovídala na mé otázky, počkala i týden, než jsme se mohli na štěnátka přijet podívat a vybrat si. Návštěva miminek a jejich ostatních psích kamarádů byla naprosto úžasná, to se nedá popsat, to se musí zažít :-) Několik hodin nás nechala vybírat, nespěchala, prostě nádhera. Pravidelně posílala fotky a videa, což jsem velice ocenila, neboť vzhledem ke vzdálenosti, jsme se jeli na šťěňátko podívat pouze jednou. Našeho kluka Elmonta neboli Montíka máme teď doma právě tři dny a musím napsat, že pejsek je úžasně socializovaný, byl skvěle připravený na odchod do nového domova a vše proběhlo v naprostém klidu a pořádku, včetně seznámení s naším labradorem. Ten naprosto ožil, myslím, že převzal roli "mámy" a od Montíka se nehne ani na krok. Toto vše je zásluha paní Barbory a její rodiny, kteří se opravdu s láskou a péčí věnují svým pejskům a jejich láska je zde vidět na každém kroku. Sami už teď můžeme říci, jak skvělého parťáka od nich máme. Chovatelskou stanici paní Barbory můžu vřele doporučit, pokud bychom v budoucnu chtěli dalšího berňáčka, určitě se obrátíme opět na paní Barboru. Kéž by se všichni pejsci měli jako u paní Barbory. Ještě jednou moc moc děkujeme.
Zdravíme z Lovosic

Titulek: Dottynka Vložil: Eva Kobzová Datum: 12.11.2017

Naše setkání s paní Barborou a její báječnou rodinou, nejen lidskou, ale i psí proběhlo v červenci v roce 2017, měli jsme totiž doma již jednu roční fenku Velkého švýcarského salašnického psa, naši milovanou Bibinku a viděli jsme, že přes veškerou péči jí prostě chybí další pes na hraní a tak jsme se stále rozhodovali, že jí pořídíme kamarádku. Já jsem se stále bála, že dva takto velké pejsany nebudu sama zvládat, když manžel odjíždí na montáže, tak jsem váhala a jen se neustále koukala na štěňátka, která se v jednotlivých CHS na jaře narodila, včetně stránek paní Barbory. Její štěňátka a celkově její prezentace a přístup ke psům mi byl velice sympatický, cítila jsem, že je to velice empatický a hodný člověk, který psa bere jako člena rodiny a opravdu ho miluje. Takže když jsem 7.7. 2017 viděla, že Dotty je poslední volná fenečka, která hledá domov, ukázala jsem ji manželovi a ten mi řekl, tak volej a pojedeme se na ní hned podívat. Paní Barbora byla velice ochotná, příjemná a my sedli do auta, že se jedeme na Dottynku jen podívat a uvidíme......no dopadlo to tak, že jsme u Dubinských strávili asi 4 hodiny a odjížděli jsme s Dottynkou skoro za tmy domů. Bibinka ji uvítala s radostí a z holek byly již druhý den kamarádky jak mají být. Dottynka vše vyřešila za nás, zůstala už druhou noc spát schoulená u Bibinky na gauči a já vím, že veškeré moje obavy byly naprosto zbytečné. Paní Barbora je skvělá chovatelka a dovolím si tvrdit, že mám bezva kamarádku, která je neskutečně obětavá, vždy mi poradí a má opravdový zájem o každé své odchované štěně, což obdivuji, protože u Dubinských je možno vidět klidně i více než 10 psů a všichni jsou milovaní, opečovávaní s láskou a je to na nich vidět. Dottynka je moje malinká závislačka - já jsem totiž rozmazlovací panička, ale je naštěstí velice šikovná a inteligentní, takže z ní vyrůstá správná Švýcarka. Barunko a Tome, moc Vám děkujeme a přejeme všem lidem, co se rozhodnou pořídit si štěňátko, aby vybírali pečlivě a doporučujeme obrátit se na Vás, jste báječní.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek